Просування сайту

Просування сайту в пошуку Google та Яндекс

Компанія SEO-Room займається просуванням сайтів із 2010 року. За цей час ми створили успішну модель просування сайтів, яка демонструє чудові результати у різних тематиках! Замовляйте просування сайту зараз і займайтеся розвитком свого бізнесу, поки ми займаємося рекламою вашого сайту.

Просування сайту в Google

SEO просування сайту - це просування позицій сайту в результатах видачі органічного (безкоштовного) пошуку. Результатом робіт із просування є збільшення кількості переходів на Ваш сайт.

Цільовий трафік на сайт зростає завдяки зростанню позицій ваших оголошень у пошуковій видачі Google та Яндекс. Чим більше трафіку отримує сайт – тим більше замовлень ваших товарів чи послуг.

Якщо ваша мета - почати отримувати замовлення відразу після запуску реклами, то Вам варто почати використовувати рекламу в Google Ads рекламу у Google Ads. Просування сайту - це інертний процес, який починає давати результати через 1-2 місяці після початку робіт. Але при цьому вартість цільових переходів на сайт при просуванні сайту буде в кілька разів нижчою, ніж вартість переходів з Google Ads.

Тільки після проведення SEO оптимізації сайту ми приступаємо до просування сайту зовнішніми факторами.

Методи просування сайту зовнішніми факторами

Закупівля вічних статейних посилань за основними високочастотними запитами


Ціна: від 35$ за 1 вічну статтю
Вічні статейні посилання - це "природний" для пошукових систем метод просування зовнішніми посиланнями, т.к. посилання розміщується в тексті унікальної статті на новій сторінці високовідвідуваного, тематичного або новинного сайту.

Розміщення крауд посилань


Ціна: 8$ за 1 крауд посилання
Крауд посилання - це посилання на тематичні форуми, спільноти сторінок відгуків на тематичних ресурсах. Крім покращення позицій сайту в органічній видачі пошукових систем такі посилання приносять цільовий трафік, а отже, і замовлення.

Закупівля соціальних факторів (сигналів)


Ціна: від 1$ за 1 сторінку
Соціальні сигнали - це посилання та коментарі із соціальних мереж Facebook, Twitter, YouTube, Instagram тощо. Люди розміщують посилання на сторінки вашого сайту, що просуваються, або коментарі про ваші товари та послуги на своїх сторінках або відгуки.

Закупівля орендних посилань на низькочастотні запити


Ціна: 1$ за 1 орендне посилання на місяць
Низькочастотні запити найдешевше просувати орендними посиланнями. Ми купуємо безанкорні орендні посилання на сайтах схожих з тематикою сторінок, що просуваються. Оплата за закуплені посилання стягується щомісяця.

Накрутка поведінкових факторів


Ціна: від 40$ на день
Google PageSpeed

Поведінкові фактори, які ми накручуємо:

 • час перебування на сайті за 1 сесію
 • кількість переглянутих сторінок за 1 сесію
 • перехід по запиту, що просувається, з пошукової видачі Google на сайт клієнта
 • пошукові підказки - підказки в рядку пошуку Google

Зростання цільового трафіку ми домагаємося шляхом плавного нарощування посилальної маси, регулярних доробок по сайту та аналізу сайтів конкурентів.

Відповіді на важливі питання
щодо просування сайту

Терміни просування сайту

Термін просування нового сайту в Топ пошукової видачі Google від 5 до 8 місяців. Причому перші результати від нашої роботи (зростання позицій сайту та збільшення органічного трафіку на сайт) Ви бачитимете через 5-6 тижнів після початку просування. Багато низькочастотних фраз потрапляють у топ-10 Google вже після проведення SEO оптимізації сайту.

Звіт з робіт

Ми надаємо 4 види звітів для клієнтів:

 • 1. Звіт по фразах, що просуваються. Усі фрази, що просуваються, ми вносимо в систему щоденного знімання позицій. Клієнту надається логін та пароль від облікового запису з цією інформацією.
 • 2. Звіт про роботи, які ми виконали за місяць. До нього входить повний опис кожної роботи із зазначенням вартості та посиланням на виконану роботу (для сторінок закуплених вічних, крауд та орендних посилань).
 • 3. Звіт зі статистики Google Analytics. До нього входить широкий діапазон найбільш необхідної для клієнта інформації з Analytics.
 • 4. Звіт про роботи, які плануємо виконати наступного місяця та вартість робіт.
Планування рекламного бюджету

Перед початком співробітництва ми надаємо timeline робіт та цін на найближчі 6 місяців. Потім з кожним звітом про виконані роботи ми надсилаємо ціни та список робіт, які ми рекомендуємо та плануємо виконати наступного місяця. Всі роботи ми розпочинаємо тільки після вашої згоди з термінами та цінами послуг, що ми пропонуємо.

Гарантії та договір

Перед початком співробітництва ми з Вами приймаємо рішення про необхідність укладання та підписання договору. Договір містить усі ключові моменти з вашої безпеки, а також гарантії якісних послуг з нашого боку. Основна кількість клієнтів не хочуть оформляти договір та співпрацюють з нами на підставі усних домовленостей та взаємодовіри. Ми зацікавлені у тривалій взаємовигідній співпраці, тому уважно стежимо за зростанням продажів ваших послуг чи товарів.

Гарантії при просуванні вашого сайту може бути 2:

 • 1. Гарантія з трафіку – ми даємо гарантію на мінімальне зростання трафіку: від 6% на місяць. Перед початком співпраці ми фіксуємо кількість переходів на ваш сайт через органіку Google, а потім порівнюємо кожен місяць з отриманим результатом.
 • 2. Гарантія щодо позицій у топ-10 Google - ми даємо гарантію на виведення від 30% заздалегідь вибраних пошукових фраз у топ-10 пошукової видачі Google.

Систему оплати обговорюємо до початку співпраці. Ми приймаємо оплату готівкою, на картковий рахунок або на розрахунковий рахунок ФОП.

Мінімальний бюджет на просування сайту складає 250$ на місяць.

Починаючи з другого місяця співпраці з просування, ми починаємо виконувати додаткові аналітичні роботи та вносити необхідні виправлення, які дозволяють отримувати ще більше органічного трафіку на сайт. Вартість цих робіт залежить від розміру проекту.

Додаткові роботи
 • Ретельний аналіз статистики Google Analytics.
 • Аналіз позицій конкурентів та їх стратегії просування.
 • Аналіз семантичного ядра сайтів конкурентів.
 • Розширення списку запитів, що просуваються.
 • Додавання нового функціоналу, що покращує поведінкові фактори.
 • Аналіз статистики індексування та виправлення помилок у Google Webmaster Tools.
 • Проведення правок мета тегів та текстів для підвищення поточних позицій сайту.

 

Чим більше ресурсів (сайтів) цитують (посилаються) на ваш сайт, тим краще він представляється пошуковим системам і тому вище він буде знаходитися в результатах пошукової видачі. Слід зазначити, що використання заборонених методів просування сайтів в інтернеті може тимчасово висунути ваш сайт на перші сторінки пошукової видачі, але після цього можливий частковий або повний бан (виключення) вашого сайту в результатах пошукової видачі. Тому проведення розкрутки сайту потрібно довіряти лише професіоналам.

Розкрутка сайту - інвестиції у ваш бізнес. Коли ваш сайт буде достатньо просунутий у Google і якщо Ви не плануєте розширювати штат співробітників і не хочете заробляти більше (так, таке буває), Ви можете ухвалити рішення про зупинення співпраці з нами. При цьому зупинити оплати, але продовжувати отримувати дзвінки та замовлення із сайту. Так можна зробити, як правило, через 9-12 місяців співпраці з нами, якщо Ви спочатку обрали варіант більш дорогого просування, без закупівлі орендних посилань.

Часто замовник звертається з проханням про просування нового сайту (з моменту реєстрації доменного імені якого минуло менше 3 місяців). У цьому випадку час виведення запитів у топ пошукових систем буде більшим на 4 місяці. Причиною цього є фільтри пошукових систем, які не дозволяють "молодому" сайту брати участь у результатах пошуку за високочастотними запитами. У цьому випадку ми рекомендуємо провести , а весь рекламний бюджет на перші 3 місяці розподілити між контекстний рекламою в Google Ads та рекламою в соціальних мережах.

Етапи просування сайту

Аналіз позицій сайту та створення ТЗ з просування


Перший етап
Аналіз позицій сайту, створення Технічного Завдання (ТЗ) щодо просування, узгодження вартості з клієнтом.

Договір. Передплата


Другий етап
Ми підписуємо договір. Ви вносите передоплату 100% за виконання щомісячних робіт із просування сайту.

Проведення робіт з просування


Третій етап
Виконання прописаних у договорі робіт із просування сайту.

Звіт для клієнта. Акт виконаних робіт


Четвертий етап
Після виконання робіт ми надсилаємо звіт та акт виконаних робіт.

Відгуки наших клієнтів

Відгук про просування та рекламу в Ads сайту Grilyato

Максим

Сайт підвісних стель Grilyato.com

Мав досвід співпраці з іншою компанією щодо просування сайту та налаштування кампаній у контексті. Там результату і за півроку не було. При співпраці із SEO-Room різницю побачив після першого місяця їхньої роботи. Хочу висловити подяку за надання ефективних послуг із SEO оптимізації та просування сайту, за якісне настроювання рекламної кампанії в Google Ads. Ще одним приємним моментом співпраці є професійна підтримка клієнта, яка швидко надає відповіді та вирішує мої завдання

Ще
відгук про просування та рекламу в Ads Ulet.pro

Олексій

Сайт аеротруби Ulet.Pro

Працюємо з компанією вже понад 3 роки. За цей період повністю задоволені обслуговуванням та підходом у всіх галузях, пов'язаних з моїми доменами. Вивели нас у ТОП. Отримуємо щомісячні звіти, все ясно та прозоро. Можу сміливо рекомендувати співпрацювати.

Ще
відгук про створення та рекламу GrillShop.com.ua

Андрій

Магазин грилів GrillShop.com.ua

Вже два з половиною роки працюємо із цією компанією. Реалізовують усі наші завдання швидко та якісно. Всім рекомендую!

Ще
відгук про просування та рекламу в Google магазині Sleepfly.com.ua

Роман

Магазин матраців Sleepfly.com.ua

З хлопцями співпрацюємо більше 3-х років, послугами задоволені прийнятні ціни, змінювати на іншу співпрацю не збираємося.

Ще
ProVelo.com.ua

Андрій

Інтернет Веломагазин ProVelo.com.ua

Співробітники компанії SEO-Room не тільки розробили інформаційний сайт, а спочатку проаналізувавши ринок і конкурентів, побудували оптимальну архітектуру корпоративного сайту, що в подальшому дозволило мінімізувати витрати на просування і призвело до суттєвої ескалації потоку дзвінків від потенційних замовників. Ми дякуємо компанії SEO-Room за компетентно виконану роботу та рекомендуємо всім, кому не байдужий свій бізнес, звертатися до професіоналів у своїй галузі!

Ще

Популярні послуги з реклами сайту

послуга SEO Оптимізація сайту

SEO Оптимізація сайту

Переробляємо ваш сайт згідно з вимогами пошукових систем для підвищення позицій у пошуку Google та Яндекс.

Докладніше
послуга Просування сайту

Просування сайту

Виводимо ваш сайт на високі позиції в пошукових системах та спрямовуємо на його сторінки потенційних покупців.

Докладніше
послуга Контекстна реклама в Adwords

Контекстна
реклама

Найефективніший спосіб швидко отримувати продажі з інтернету: пошуку Google та мільйонів інших сайтів та програм.

Докладніше

Читайте статті про просування сайту

FAQ по створенню та рекламі сайту

FAQ по створенню та рекламі сайту

Який сайт потрібний: з унікальним дизайном, на платформі чи конструкторі?
Скільки коштує зробити сайт?
Яка ціна PPC реклами Ads та просування сайту?

Автоматизація бізнес-процесів в інтернет-магазині

Автоматизація бізнес-процесів в інтернет-магазині

Лідогенерація.
Оплата і доставка.
Автоматизація комунікацій.

15 порад щодо розкрутки сайту в Google

15 порад щодо розкрутки сайту в Google

Як просунути сайт самостійно.
SEO ядро та оптимізація сайту.
Створення контенту та перелінкування сторінок.
Зовнішнє та внутрішнє просування сайту

Ваше повідомлення відправлено!
Помилка надсилання повідомлення

Виберіть мову сайту:

UKRUEN