SEO Оптимізація сайту

SEO Оптимізація Сайту

Компанія SEO-Room займається комплексною рекламою та просуванням сайтів з 2010 року. Емпіричним шляхом ми створили успішну модель оптимізації сайту, яка демонструє чудові результати! Замовляйте оптимізацію зараз і займайтеся своїм бізнесом, допоки ми займаємося рекламою вашого сайту.

SEO Оптимізація Сайту - Search Engine Optimization

SEO (Search Engine Optimization - оптимізація пошукового движка) - це комплекс робіт по сайту, метою яких є покращення позицій сайту в органічній видачі пошукових систем (Google, Яндекс та ін.) по вибраній групі ключових запитів (наприклад - "купити кондиціонер", "виготовлення круглого друку" і т.д.). Оптимізація сайту проводиться відповідно до вимог пошукових систем.

Роботи з SEO оптимізації сайту

Створення SEO-ядра


Ціна: від 50$
SEO-ядро (семантичне ядро) - це список ключових запитів, що просуваються, з розподілом для кожної сторінки сайту. Створюється за допомогою статистики Яндекс, інструменту для підбору ключових слів Google та дод. ПЗ.

Ручне написання мета тегів


Ціна: від 5$ за 1 сторінку
Написання Meta Title, Meta Description та Meta Keywords на основні категорії та сторінки сайту відповідно до створеного семантичного ядра (розподілу запитів, що просуваються по сторінках).

Написання, оптимізація та розміщення SEO текстів
на сторінках, що просуваються


Ціна: від 20$ за текст
Ми створюємо тексти, оптимізовані для пошукових систем та розміщуємо на сторінках сайту.
Послідовність робіт: SEO-оптимізатор, згідно з створеним семантичним ядром, створює ТЗ для копірайтера (які слова використовувати, з якою регулярністю, скільки має бути в тексті заголовків, маркованих списків тощо), копірайтер пише унікальний текст, потім текст оптимізується ( розставляють теги, посилання тощо) і розміщується на сайті.

Додавання структурованих даних:
Мікророзмітки Google, OG розмітки та Twitter Card


Ціна: від 100$

OG (Open Graph) розмітка - це протокол, який дозволяє керувати і контролювати дані, що формуються в прищепи (заголовок, опис, картинка і т.д.) у пості, коли користувач ділиться посиланням у соціальних мережах чи месенджерах (Viber, Skype, Telegram).

Мікророзмітка – стандарт семантичної оптимізації, який передає до пошукової системи докладну інформацію про сторінку (заголовок, опис, картинка, виробник, ціна, кількість відгуків тощо).
Інструмент для перевірки https://search.google.com/ structured-data/testing-tool.
Цей стандарт оптимізації сайту був представлений пошуковими системами Google, Bing та Yahoo влітку 2011 року. Восени того ж року стало відомо про підтримку стандарту вітчизняної пошукової системи Яндекс. Ця розмітка покращує позиції сайту у пошуковій видачі.

Розмітка Twitter Card – дозволяє правильно розмітити контент для сніпету статті в Твіттері. Система сканує сторінку та визначає контент: заголовок, зображення та анонс. Від налаштувань мікророзмітки залежить, як буде відображатися пост у Twitter.

Оптимізація швидкості завантаження сайту
відповідно до рекомендацій Google PageSpeed


Ціна: від 80$
Google PageSpeed - це сервіс, який дозволяє визначити продуктивність сайту та дає рекомендації щодо його оптимізації.
Чим вищий показник PageSpeed, тим вища позиція сайту в пошуковій видачі.
Інструмент для перевірки: https://developers.google.com/ speed/pagespeed/insights/.
Поліпшення показників швидкості завантаження сайту позитивно впливає зростання позицій сайту в органічній видачі. Це відбувається через покращення поведінкових факторів (ПФ) сайту: зменшується відсоток відмов та збільшується середній час перебування на сторінці.
Зараз дедалі більше відвідувачів сайтів переходять із мобільних пристроїв. Завантаження всіх звичайних веб-сайтів відбувається за 1-3 секунди. Тому клієнти не будуть чекати 15 і більше секунд, а підуть, думаючи, що ваш сайт не працює! Нещодавнє дослідження Google показало, що 53% користувачів, ймовірно, залишать сайт, який завантажується довше 3 секунд.

Створення автоматичної програми для масової генерації мета тегів


Ціна: від 70$
Потрібно для інтернет-магазинів з великою кількістю товарів. Програма створює мета теги для сторінок товарів та/або сторінок категорія, бренд, фільтр та їх комбінацій.

Виправлення структури Н тегів у шаблонах сторінок


Ціна: від 40$
Виправлення структури Н тегів у шаблоні типових (повторюваних) сторінок: товарів, категорій, брендів, статей, новин тощо.

Створення XML мапи сайту та html мапи сайту
для пошукових систем Google та Яндекс


Ціна: від 50$
Створення цих мап пришвидшує індексацію сторінок сайту пошуковими роботами (павуками), а також підвищує позиції сайту в Google та Яндекс завдяки кращій перелінковці.

Створення robots.txt


Ціна: 20$
Коректний файл robots.txt дозволяє приховати непотрібні сторінки та ресурси від індексації пошуковими роботами, вказати їм основний хост та посилання на мапу сайту.

Склеювання доменного імені та налаштування редиректів
Виправлення дублів сторінок та встановлення тега canonical


Ціна: від 50$
Склейка доменного імені з www.адрес-сайту на www збільшує вагу сайту майже в 2 рази.

Деякі движки сайтів (CMS) створюють дублі головних сторінок. Приклад:

  • site.com/index.php
  • site.com/index.html
  • site.com/index.htm
  • site.com/main-page

Ми виправляємо ці помилки, додаючи вірні редиректи.
Багато інтернет магазинів генерують сторінки пагінації (2,3 і т.д. сторінка категорії або сторінки фільтрів) з однаковими мета-тегами. У цьому випадку потрібно вказувати тег canonical, який пояснює пошуковим роботам, яка сторінка є канонічною (головною) і що саме її потрібно індексувати.

Додавання сайту до інструментів для вебмайстрів Google,
виправлення виявлених помилок


Ціна: від 50$
Google Search Console - це веб-сервіс, який дозволяє веб-майстрам перевіряти статус індексації та оптимізувати видимість своїх веб-сайтів. Інструменти для вебмайстрів допомагають знайти та виправити додаткові помилки на сайті, а також контролювати процес просування сайту в цілому.
Сервіс знаходиться за адресою: https://search.google.com /search-console/.

Очищення вихідного коду сайту


Ціна: від 40$
Велика кількість сміття у вихідному коді погіршує позиції сайту та перешкоджає роботі пошукових роботів, не дає їм змоги отримувати інформацію про контент. А також об'ємні та громіздкі коди гальмують завантаження сторінок сайту у браузері.

Виправлення юзабіліті сайту


Ціна: від 100$
Робимо сайт зручним для клієнтів. Підкажемо, що змінити, щоб усі дороги вели до заявки. Часто незручне розташування блоків на сайті, структура оформлення на сторінці кошика або CPA (Call Per Action) форми відлякують понад 50% відвідувачів від виконання необхідної конверсії (замовлення).

Створення правильної перелінковки сайту


Ціна: від 50$
Перелінкування сайту — це зв'язування сторінок одного сайту за допомогою проставлення гіперпосилань. Структура посилань на сайті визначає розподіл "ваги" сайту на сторінках і впливає на просування всього сайту. Грамотна структура посилань сайту без зайвих витрат ресурсів і грошей дозволить значно підвищити позиції в пошуковій видачі.

Установка лічильника Google Analytics, налаштування аудиторій та цілей


Ціна: 30$
Лічильники пошукових систем дозволяють аналізувати всю інформацію про трафік на вашому сайті. Вони допомагають підвищувати конверсію (кількість замовлень) на сторінках, а також аналізувати помилки, які впливають на відхід відвідувачів із сайту.

Оптимізація текстів та виправлення структури заголовків (Н-тегів) у них


Ціна: від 7$ за 1 текст
Часто клієнти, які звертаються до нас, мають унікальні тексти на сайті, які потрібно оптимізувати: виправити структуру заголовків, посилань, почистити вихідний код.

Аналіз та виправлення помилок за допомогою спеціального SEO ПЗ


Ціна: від 50$
Навіть найуважніша людина не зможе знайти всі помилки на всіх сторінках сайтів. Для знаходження та виправлення помилок, які були пропущені раніше, ми використовуємо додаткове програмне забезпечення для SEO. Воно дозволяє проаналізувати всі сторінки сайту більш ніж за 200 критеріями.

Додавання підпису до картинок (заповнення alt тега)


Ціна: від 0.3$ за зображення
Додавання опису (alt тегів) до картинок дозволить Вам отримувати більше переходів із пошуку по картинках у пошукових системах Google та Яндекс.

Внутрішня пошукова оптимізація сайту є першим кроком перед початком зовнішнього просування сайту. Без SEO оптимізації розкрутка сайту зовнішніми посиланнями та соціальними сигналами не рекомендується через низьку ефективність. Часто лише внутрішньої оптимізації достатньо для збільшення трафіку з пошукових систем у 2 та більше разів!

Етапи SEO-оптимізації сайту

Аналіз сайту та створення ТЗ з оптимізації


Перший етап
Аналіз сайту, створення Технічного Завдання (ТЗ) щодо оптимізації, узгодження вартості з клієнтом.

Договір. Передплата


Другий етап
Ми підписуємо договір. Ви вносите 50% передоплату за виконання робіт з оптимізації сайту.

Проведення SEO оптимізації


Третій етап
Отримавши всі доступи від сайту програміст, SEO-менеджер та копірайтер виконують роботу.

Акт виконаних робіт та оплата


Четвертий етап
Після виконання робіт ми надсилаємо акт виконаних робіт. Ви перевіряєте звіт і оплачуєте 50%, що залишилися.

Відгуки наших клієнтів

Відгук про просування та рекламу в Ads сайту Grilyato

Максим

Сайт підвісних стель Grilyato.com

Мав досвід співпраці з іншою компанією щодо просування сайту та налаштування кампаній у контексті. Там результату і за півроку не було. При співпраці із SEO-Room різницю побачив після першого місяця їхньої роботи. Хочу висловити подяку за надання ефективних послуг із SEO оптимізації та просування сайту, за якісне настроювання рекламної кампанії в Google Ads. Ще одним приємним моментом співпраці є професійна підтримка клієнта, яка швидко надає відповіді та вирішує мої завдання

Ще
відгук про просування та рекламу в Ads Ulet.pro

Олексій

Сайт аеротруби Ulet.Pro

Працюємо з компанією вже понад 3 роки. За цей період повністю задоволені обслуговуванням та підходом у всіх галузях, пов'язаних з моїми доменами. Вивели нас у ТОП. Отримуємо щомісячні звіти, все ясно та прозоро. Можу сміливо рекомендувати співпрацювати.

Ще
відгук про створення та рекламу GrillShop.com.ua

Андрій

Магазин грилів GrillShop.com.ua

Вже два з половиною роки працюємо із цією компанією. Реалізовують усі наші завдання швидко та якісно. Всім рекомендую!

Ще
відгук про просування та рекламу в Google магазині Sleepfly.com.ua

Роман

Магазин матраців Sleepfly.com.ua

З хлопцями співпрацюємо більше 3-х років, послугами задоволені прийнятні ціни, змінювати на іншу співпрацю не збираємося.

Ще
ProVelo.com.ua

Андрій

Інтернет Веломагазин ProVelo.com.ua

Співробітники компанії SEO-Room не тільки розробили інформаційний сайт, а спочатку проаналізувавши ринок і конкурентів, побудували оптимальну архітектуру корпоративного сайту, що в подальшому дозволило мінімізувати витрати на просування і призвело до суттєвої ескалації потоку дзвінків від потенційних замовників. Ми дякуємо компанії SEO-Room за компетентно виконану роботу та рекомендуємо всім, кому не байдужий свій бізнес, звертатися до професіоналів у своїй галузі!

Ще

Популярні послуги з реклами сайту

послуга SEO Оптимізація сайту

SEO Оптимізація сайту

Переробляємо ваш сайт згідно з вимогами пошукових систем для підвищення позицій у пошуку Google та Яндекс.

Докладніше
послуга Просування сайту

Просування сайту

Виводимо ваш сайт на високі позиції в пошукових системах та спрямовуємо на його сторінки потенційних покупців.

Докладніше
послуга Контекстна реклама в Adwords

Контекстна
реклама

Найефективніший спосіб швидко отримувати продажі з інтернету: пошуку Google та мільйонів інших сайтів та програм.

Докладніше

Читайте статті про просування сайту

FAQ по створенню та рекламі сайту

FAQ по створенню та рекламі сайту

Який сайт потрібний: з унікальним дизайном, на платформі чи конструкторі?
Скільки коштує зробити сайт?
Яка ціна PPC реклами Ads та просування сайту?

Автоматизація бізнес-процесів в інтернет-магазині

Автоматизація бізнес-процесів в інтернет-магазині

Лідогенерація.
Оплата і доставка.
Автоматизація комунікацій.

15 порад щодо розкрутки сайту в Google

15 порад щодо розкрутки сайту в Google

Як просунути сайт самостійно.
SEO ядро та оптимізація сайту.
Створення контенту та перелінкування сторінок.
Зовнішнє та внутрішнє просування сайту

Ваше повідомлення відправлено!
Помилка надсилання повідомлення

Виберіть мову сайту:

UKRUEN